Price: 16 981kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2420*1668 |
| Condition | Used - Very Good |
| Color | Black |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251124932369623341 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3164622 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.